.     .     .
۱۴۰۰/۰۹/۰۴

استاندار خراسان رضوی:

فرآیندها در مرز و گمرک دوغارون روان سازی و تسهیل شود/ بخش خصوصی در دوغارون فعال‌تر می‌شود

استاندار خراسان رضوی دوغارون را یکی از دروازه‌های اصلی اقتصادی استان و شرق کشور دانست و گفت: گمرک دوغارون را در یک بازه زمانی مشخص ساماندهی خواهیم کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،  یعقوبعلی نظری در جلسه بررسی مشکلات مرز دوغارون که در محل دفتر استاندار برگزار شد، با اشاره به اینکه مرز و گمرک دوغارون برای استان از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: با هم‌افزایی بخش خصوصی و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی می‌توانیم دوغارون را به نقطه ایده‌آل برسانیم. 
استاندار خراسان رضوی در همین راستا افزود: دستگاه‌های حاکمیتی باید در منطقه دوغارون وظایف خود را به درستی انجام دهند تا با اصلاح و تسریع در فرایندها زمینه را برای فعال شدن بیشتر بخش خصوصی در این منطقه فراهم کنیم. 
وی اضافه کرد: ما به دنبال این هستیم که گمرک دوغارون را به عنوان یک دروازه اصلی اقتصادی استان و شرق کشور در یک بازه زمانی محدود ساماندهی بکنیم. 
نظری خاطرنشان کرد: یک منطقه اقتصادی باید مسلط بر  همه بخش‌ها باشد و یک مدیریت قوی طبق قوانین را نسبت به بخش خصوصی به کار گیرد. 
استاندار خراسان رضوی ضمن تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌ها برای ساماندهی دوغارون بیان کرد: روان سازی، سالم سازی و عدالت محوری را در دستور کار قرار خواهیم داد. 
وی در پایان سخنان خود با اشاره به مبارزه با فساد در همه حوزه‌ها تصریح کرد: اگر خرده ا‌شکالی در جایی وجود دارد که ممکن است زمینه سواستفاده‌ای را فراهم کند باید سازوکار لازم اعم از انسانی، تجهیزاتی و مراوداتی برای جلوگیری از آن در نظر گرفته شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۵۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید